PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231144}

Operacja Świt

Rescue Dawn
7,0 20 702
oceny
7,0 10 1 20702
6,7 7
ocen krytyków
Operacja Świt
powrót do forum filmu Operacja Świt

śmierć Martina zbyt krótka dlatego 8/10

kasia54

i dobrze... mnie denerwowała ta postać. dobrze że 'umarł''

ocenił(a) film na 7
kasia54

Zbyt krótka ? Tzn?

djrav77

wolałabym żeby scena jego śmierci była trochę dłuższa

ocenił(a) film na 7
kasia54

Ja powiem szczerze trochę byłem zniesmaczony ,gdy zobaczyłem w ogóle jego śmierć. Człowiek ,który przesiedział w obozie w środku dżungli kilka lat ,ucieka z niego tylko za sprawą zbiegu okoliczności i wielkiego szczęścia, a także ryzyka, przecierający na bosaka przepełnioną gadami i wrogiem gęstą dżunglę, popadający bez mała w obłęd, wycieńczony ,głodny i spragniony, ginie w beznadziejny sposób ,ścięty w ułamku sekundy ,przez wieśniaków. Nawet nie przez żołnierzy wroga. Osoba ,która natomiast dopisała się do Twojego posta ma coś ze swoją głową twierdząc ,że ''Martin był denerwujący, więc dobrze ,że umarł''. Nie będę bardziej tego komentował.

djrav77

Przyznaję wszystkim rację;

użytkownik usunięty
djrav77

Bo wg Was śmiec powinna byc zawsze spektakularna i widowiskowa, a towarzyszyc jej powinny patetyczne i łzawe przemowy? No kurde, nie wszyscy na wojnie tak ginęli...

ocenił(a) film na 7

Normalne, że nie wszyscy tak ginęli. Chodziło mi tylko o tak bezsensowną śmierć, która dopadła Martina. Nie mówię, że coś tu jest przerysowane lub nieprawdziwe. Odniosłem się przede wszystkim do użytkownika kasia54, który wyjechał z idiotycznym tekstem.

djrav77

Zniesmaczony to chyba nieodpowiednie słowo. To nie jest przecież wymysł scenarzysty tylko samo życie

http://en.wikipedia.org/wiki/Duane_W._Martin

ocenił(a) film na 7
polukr

A oburzony już może być?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones